هتل دیدار هتل دیدار هتل دیدار هتل دیدار هتل دیدار هتل دیدار هتل دیدارمجموعه هتل دیدارمعرفی شرکت دیدار

شرکت توسعه و عمران هم اندیشان دیدار (سهامی خاص) به شماره ثبت 422517 در سال یکهزار و سیصد و نود و یک در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر صنعتی به ثبت رسیده است. این شرکت با هدف خدمت و فعالیت در زیر ساختهای اصلی شهری شروع به فعالیت نموده است، به طوری که سهامداران آن ترکیبی از شرکتها و افراد با تجربه در زمینه مدیریت و اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و دارای تجارب کافی در این خصوص می باشد. از جمله فعالیتهای شرکای این شرکت می توان به ساخت پروژه های بزرگ فرهنگی- ورزشی - تجاری - خدماتی - اقامتی (هتل) در شهر تهران و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران، همچنین ساخت هزاران واحد مسکونی متناسب با الگوی مصرفی جامعه در سطح کشور و احداث چندین ساختمان بلند مرتبه در مناطق مرغوب شهری اشاره کرد.هدف تأسیس شرکت

این شرکت در حال حاضر اقدام به طراحی و شروع عملیات اجرایی پروژه دیدار با سطح و سطوحی بالغ بر حدود 000، 165 متر مربع با کاربریهای ویژه از جمله هتل بین المللی 5 ستاره با ویژگیهای خاص، مرکز خرید و فضاهای خدماتی از جمله تأمین حدود 1700 واحد پارکینگ در طبقات زیرزمین واقع در مرکز شهر تهران، بلوار آفریقا خیابان دیدار جنوبی روبروی ساختمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نموده است. این پروژه در زمینی به مساحت 12900 متر مربع ساخته خواهد شد و هتل آن دارای بیش از 300 اتاق و 56 واحد آپارتمان مجهز و امکانات تفریحی، تالار و رستورانهای منحصر به فرد در 26 طبقه ساخته خواهد شد این پروژه در طبقات همکف، 1- و 2- دارای کاربری تجاری و با دعوت از برندهای معتبر بین المللی به بهره برداری خواهد رسید.

Výzkum nemusí banku přerušit Levné Baseball dres. Koupit různé levné oblečení pro muže Levné Fotbalové Dresy Argentina dnešní době online. Najdeš lepší basketbalové dresy cenu někde jinde? Přizpůsobíme ji naší Dětské Fotbalové Dresy nejlepší cenové záruce. Tréninkové oblečení pro muže navržené pro nejlepší dresy nba
výkon při tréninku. Dokončete svou tvrdou práci Fotbalové dresy Dánsko a odhodlání trénovat s tréninkovým oblečením.مجموعه هتل دیدارضرورت احداث پروژه

پروژه هتل دیدار در محدوده منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است. وجود مراکز مهم و همچنین پروژه های دولتی بزرگ ساخته شده در حاشیه غربی اراضی عباس آباد و مراکز فرهنگی-تفریحی و مراجعین فراوان آن، نیاز مبرم این منطقه به هتل بین المللی و مجموعه تجاری و پارکینگ را ایجاب نموده است. با توجه به جمعیت منطقه 3 و سرانه های پیشنهادی جامع (ساماندهی)، سطوح اختصاص یافته به کاربریهای فرهنگی، اداری، درمانی، صنعتی، آموزش عالی و مسکونی بیشتر دیده شده و کاربریهای تجاری، جهانگردی و پذیرایی، اقامتی، آموزشی، ورزشی، فضای سبز و پارکینگ کمتر از سطوح مورد نیاز است، که با اجرای این پروژه بخشی از سرانه های مذکور تأمین می گردد.
این منطقه یکی از معدود مناطق مرکزی شهر تهران است که هر روز فعالیت خیل عظیمی از شهروندان را در زمینه اداری و تجاری در خود جای می دهد و جولانگاه گرایش به استقرار عناصر مهم اداری، خدماتی، آموزشی و بازرگانی شهر تهران می باشد. که این موضوع ضرورت ساخت یک هتل با برند معتبر و احداث امکانات مورد نیاز آن را در همچنین نقطه ای از شهر تهران توجیه پذیر و اقتصادی می نماید.


برنامه ریزی و طراحی

← برنامه ریزی و طراحی پروژه دیدار با مطالعه دقیق وضع موجود، پتانسیل و محدودیتهای ساخت در اراضی عباس آباد و دستورالعملهای مصوب شورایعالی اراضی در حال انجام می باشد.
← برنامه ریزی و طراحی پروژه با طرحهای توسعه و عمران شهری هماهنگ می باشد، و در جهت تقویت و تکمیل طرح از ایده ها و پیشنهادات شورای عالی معماری اراضی عباس آباد نهایت استفاده و بهره برداری خواهد شد.
← برنامه ریزی و طراحی پروژه جذابیت بالای فضایی و عملکردی شهری را فراهم خواهد کرد.
← برنامه ریزی و طراحی هماهنگ و منحصر به فرد آن در منطقه از بالاترین جذابیت ساخت و معماری و همچنین بهترین امکانات رفاهی، خدماتی و از تنوع گونه های مختلف گیاهی و درختی در فضای سبز آن دیده شده است و طرحهایی همچون آب نما، سنگ چینهای خاص معماری، فضای بازی مدرن بچه ها، نقاط تفریحی، تفرجی و گردشگری متناسب با منطقه از مستلزمات پروژه است که در قسمتهای مختلف دیده شده است.

+98 21 26212994
+98 21 26212779
+98 21 26212780
تماس با ما:
© Copyright 2012-2015 . All Rights Reserved - web design